CPO (Chief Privacy Officer) – директор з конфіденційності, відповідальний за конфіденційність всіх даних в організації, включаючи забезпечення дотримання політики конфіденційності. Посада особливо актуальна в компаніях, які працюють з фінансовою інформацією або медичними даними. CTO — Chief Technology Officer — посада технічного директора, який відповідає за всі технічні аспекти діяльності компанії. CPO відповідає за бізнес-процеси і прикладну теорію процесів, визначаючи правила, політику і принципи для забезпечення того, щоб основні цілі відповідали стратегії компанії, а також встановлювали механізми Вакансія Chief Executive Officer for AI product контролю. CFO (Chief Financial Officer) – фінансовий директор, який несе основну відповідальність за управління фінансами компанії, включаючи фінансове планування, управління фінансовими ризиками, ведення обліку та фінансову звітність.
Перелік найпоширеніших C-level посад
Це допоможе зрозуміти, хто за що відповідає у вас на роботі, та ефективно комунікувати задля досягнення спільної мети. CRO (Chief Restructuring Officer) – директор з реструктуризації. CRO є ТОП-менеджером компанії, якому надані широкі повноваження для перегляду всіх аспектів фінансової діяльності компанії для вирішення питання банкрутства, що насувається, або реструктуризації компанії після порушення справи про банкрутство. CPO (Chief Product Officer) – директор з продуктів, відповідає за всі питання, пов’язані з продуктом. Обов’язки CPO включають в себе бачення продукту, стратегію продукту, користувацький інтерфейс, дизайн продукту, розробку продукту і маркетинг продукту. CCO (Chief Creative Officer) – творчий директор (директор з креативу) – це найвища позиція творчої команди в організації.
Про фінанси і не тільки…
Його основна роль полягає в тому, щоб координувати внутрішні команди та процеси. Отже, C-level фахівці мають стратегічний вплив на компанію і менеджмент беруть на себе відповідальність за прийняття стратегічних рішень. А Head — це менеджери певної функціональної сфери або департаменту, які можуть мати різні рівні влади та відповідальності залежно від структури компанії. CEO несе відповідальність за прийняття важливих рішень для компанії. Ці рішення варіюються від інвестицій і бюджетів до кадрової політики та операційних стратегій. Ця людина надихає та мотивує співробітників, контролює результативність команд та визначає потенційні ризики для компанії.
Gloria Serenity Resort 5* (Туреччина/Белек/Белек-центр): фото і опис, сервіс і розваги, відгуки туристів
CEO, COO, CMO, CFO — на подібні абревіатури часто можна натрапити у вакансіях, медіа чи почути в робочому середовищі. Про C-level посади розповідає Софія Захленюк, досвідчена рекрутерка з агенції talentC. Отже, CEO – Chief Executive Officer – перекладається на російську як «головний виконавчий директор».
Текст, який буде надіслано нашим редакторам:
- Важливо лише знати розшифровку незрозумілою абревіатури і переклад англійських слів на російську мову.
- CPO відповідає за закупівлі, пошук товарів та послуг для підприємства, веде переговори про ціни та укладання контрактів.
- C-level позиції — це посади найвищого рівня в компанії (“C” в абревіатурі розшифровується як “Chief”).
- CSO (Chief Sustainability Officer) – директор з екології, відповідальний за реалізацію програм із захисту навколишнього середовища і екологічний контроль на підприємстві.
Іноді дана посада позначається як CRMO (Chief Risk Management Officer) – директор з ризик-менеджменту. CRO відповідає за репутацію, бренд, паблік рілейшнз, а також узгодженість всіх внутрішніх і зовнішніх комунікацій, щоб створити сприятливу основу для міцних і тривалих відносин з зацікавленими сторонами, від яких залежить організація. CHRO (Chief Human Resources officer) – директор з персоналу (HR-директор), який курує всі аспекти політики, практики і операцій в галузі управління трудовими ресурсами в організації. CEngO (Chief Engineering Officer) – головний інженер, як і технічний директор (CTO), відповідальний за питання в сфері розробки і досліджень технології / продукту і / або виробництва в технологічній компанії, контролює розробку комерціалізованих технологій. З розвитком інформаційних технологій стали з’являтися нові професії, багато з яких до цих пір не зрозумілі кожному. Всім відомо, чим займаються вчитель, перекладач, лікар, бізнесмен, у той час як професії моушн-дизайнера, копірайтера, маркетолога, SEO-спеціаліста викликають безліч питань.
Використання абревіатури
CCO (Chief Compliance Officer) – комплаенс-директор – керівна посадова особа, яка відповідає головним чином за контроль і регулювання питань відповідності нормативним вимогам в рамках організації. Ця посада давно існує в компаніях, які працюють в сильно регульованих галузях, таких як фінансові послуги та охорона здоров’я. Більшість з вас напевно знають хто такий CEO або хто такий CFO, але в корпоративній ієрархії є цілий ряд інших посад, https://wizardsdev.com/ абревіатура яких може бути незрозуміла більшості людей. У даній статті ми розглянемо ключові посади, які використовуються в діловій сфері. Переважно подібні скорочення вживаються в компаніях з іноземним капіталом, які принесли з собою і корпоративну культуру, яка використовується у світовій практиці.